Ми — компанія NUTS.org.ua, нашими пріоритетами є якісна та швидка доставка нашим клієнтам. Ми дбаємо про здоров’я кожного нашого клієнта. Ми зібрали для вас те, що точно буде корисним для вашого організму — горіхи та сухофрукти, крупи та насіння, олії та прянощі.

Здоров’я починається з харчування. А тому у нас ви знайдете продукти, у яких максимальна кількість вітамінів та корисних речовин. Включивши їх у свій раціон, ви щодня будете сповнені енергії, сил та гарного настрою!

Хоча ми й зовсім молода команда, але вже встигли підкорити серця багатьох наших покупців. Будьте здоровими та щасливими разом із компанією NUTS.org.ua

Наші цінності

  1. Смачні, свіжі та якісні продукти

    Продукти смачні, коли вони свіжі. Ми співпрацюємо з маленькими фермерськими господарствами та приватними виробниками. Продукти потрапляють до вас на стіл дуже швидко, минаючи довгий ланцюжок складів та розподільних центрів, як це відбувається з продуктами із супермаркетів.
  1. Справедливі ціни

    Ми формуємо ціни з урахуванням пропозицій на ринку, виходячи з унікальності та якості продукту. Якщо з якихось причин вам не сподобається якість замовлених продуктів, ви можете повернути їх нам, а ми, у свою чергу, повернемо гроші.