Кокосова олія від Green Aura, виготовлена методом холодного віджиму, є продуктом найвищої якості, який високо цінують та люблять у всьому світі. Вона має чудовий смак і містить велику кількість корисних речовин.
Засоби масової інформації постійно говорять про шкідливість кокосової олії, що насправді відповідає дійсності лише частково. Це вірно відносно низькопробних і дешевих видів цього продукту, якими, на жаль, заполонили наш ринок. Але якщо йдеться про якісну органічну кокосову олію Green Aura категорії Extra Virgin, то це продукт найвищої якості, отриманий шляхом холодного віджиму висушеної м’якоті кокоса, зібраного в екологічно чистих районах.
Якісна кокосова олія має відмінний смак і повний набір корисних речовин. Рекомендується вживати її для смаження різних продуктів, оскільки при нагріванні вона не виділяє канцерогенів. У ній міститься велика кількість вітаміну Е, який є відмінним антиоксидантом і вважається “вітаміном краси”, а також вона багата корисними жирними кислотами і мінералами.
Кокосова олія – один з багатьох продуктів, отримуваних з плодів кокосової пальми, деревного рослини, що належить до роду Кокос у родині Пальмові. Історичний батьківщина цієї пальми невідома; за однією версією, це тропіки Південно-Східної Азії, за іншою – Америка. Вона вибирає піщані грунти і розповсюджена на всіх узбережжях і островах Світового океану в його екваторіальних і тропічних регіонах.
Плід, який називають кокосовим горіхом, представляє собою велику кістку завдовжки 15-35 см, кругло-витягнутої форми. Вага коливається від 1,5 до 3 кг. У нього є волокниста зовнішня оболонка (койр), під якою знаходиться тверда шкаралупа. У ній міститься безпосередньо насіння, яке складається з м’якоті та молочно-білої рідини, кокосового соку, що з’являється в недозрілому горіху через п’ять-шість місяців після завершення цвітіння.
Зі зрістом м’якоті виділяються крапельки олії, яка утворює з рідиною молочного кольору емульсію. Вміст жиру збільшується, емульсія стає густішою, і на восьмий-десятий місяць, коли горіх остаточно дозріває, вона стає твердою. Тепер плоди готові для подальшої обробки.
Затверділа м’якоть (копра) складається на 60-65% з цінної кокосової олії. Щоб її видобути, копру висушують і обробляють методом пресування. Кокосова олія представляє собою білу речовину з легким кремовим відтінком з слабким ароматом кокоса. При температурі нижче 25 градусів вона переходить з рідкого стану в твердий.
Хімічний склад
Містить унікальний набір жирних кислот: лауринову (45-52%), міристинову (13-20%), пальмітинову (7-10%), а також каприлову, капринову, капронову, олеїнову, лінолеву та деякі інші.
Застосування
Знаходить широке застосування в виготовленні косметичних засобів, у фармацевтичній промисловості використовується як мазева основа супозиторіїв. В чистому вигляді або в поєднанні з іншими маслами використовується в ароматерапії, для масажних сумішей, аплікацій, змащування. Використовується в харчовій промисловості при виробництві замінника вершкового масла – маргарину, в кулінарії та миловарінні. Мило на основі кокосової олії піниться навіть у морській воді.
Лікувальні властивості кокосової олії
Виявляє високоефективну протизапальну, протимікробну, живильну, зволожуючу і змягчувальну дію на шкіру і волосся. Захищає шкіру від наслідків впливу сонця і вітру – опіків, лущення, сухості, грубості та інших проблем. Маючи антиоксидантні властивості, запобігає старінню і в’яненню шкіри. Сприяє зростанню волосся, запобігає їх ламкості і надає природний блиск. Використовується в лікуванні псоріазу, акне, екземи та інших шкірних захворювань.
Крім того, кокосова олія сприяє виведенню холестерину, регулює артеріальний тиск, підсилює обмін речовин, допомагаючи позбавитися від зайвої ваги. Завдяки антимікробній дії впливає на регуляцію роботи травного тракту, стримуючи розвиток патогенних бактерій і грибків. Покращує засвоєння організмом мінеральних речовин, включаючи магній і кальцій, сприяючи зміцненню кісткової системи. Підвищує імунітет, прискорює процес загоєння ранкових поверхонь. Запобігає виникненню цукрового діабету, нормалізуючи роботу підшлункової залози і виділення інсуліну.
Шкода та протипоказання
Індивідуальна непереносимість.
Відгуки
Очистити фільтрВідгуків немає, поки що.