Скільки б видів риби покупці не куштували, на ринку завжди є велика кількість цікавих пропозицій. Риба обробляється найрізноманітнішими способами – від прожарювання до гасіння. Головне завдання завжди залишається незмінним – приготувати рибу із збереженням максимальної кількості корисних речовин.
Одним з найдавніших способів обробки риби є в’ялення та засушка. Способи схожі один на одного, проте відрізняються специфічними технологіями та тривалістю обробки. Обидва варіанти добре зберігають необхідну кількість білків, жирів та мікроелементів.
Жовтосмугаста риба – це невелика, плоска закуска, отримана шляхом сушіння жовто-смугастого селара. Ця рибка належить до сімейства хижаків і мешкає в Австралії, Філіппінських островах та Японії. Максимальна довжина полосатика може становити 22 см з вагою 600 г.
Високий вміст корисних речовин робить жовтого смугастика цінним типом риби, з якого можна виготовляти смачні снеки. Після тривалої обробки у м’ясі залишається багато поживних елементів:
- калій
- цинк
- магній
- йод
- хром
- кобальт
- селен
Крім цього, у невеликій рибці присутні і вітаміни групи B, PP та багато інших. При детальному розборі користі для організму можна виділити кілька основних елементів. Наприклад, йод сприяє нормальній роботі щитовидної залози. Жирні кислоти типу Омег-3, Омега-6 разом із вітаміном E знижують рівень холестерину. Кров поступово очищається.
Жовтий полосатик є досить калорійним продуктом, що дозволяє за один прийом отримати велику кількість енергії, і тим самим збагатити організм цілою низкою корисних речовин. Відмінною особливістю даного снеку є той факт, що рибку можна вживати людям із надмірною вагою. Корисні жири, які перебувають у м’ясі, швидко витрачаються організмом.
Енергетична цінність на 100 г: 262 ккал
Поживна цінність на 100 г: жирів 8,4 г, вуглеводів 2,3 г, білків 44,4 г.
Відгуки
Очистити фільтрВідгуків немає, поки що.